Chinees hakmes KINEO 18,5 cm, WMF
Code: WM1896206032100 dagen retournerenProbleemloos, gratis ophalen
Trusted shops: 4,6 / 5 270+ gecheckte reviews
Vandaag verzondenBesteld voor 12.00
50 000+ productreviewsGeschreven door klanten
Product detailed description
Chinese hakmessen voor groenten mag absoluut niet ontbreken in een keuken, zeker niet als je van Aziatische gerechten houdt. U kunt alle soorten groenten, salades, champignons of kruiden zonder problemen fijnhakken. Het is ook geschikt voor bijvoorbeeld pluimvee. Hakmessen Kineo met een lemmetlengte van 18,5 cm is gemaakt van speciaal gehard roestvrij staal. Dankzij de gepatenteerde technologie WMF Performance Cut hebben de messen een uitzonderlijk langdurige scherpte. Het heeft een praktisch ergonomisch handvat en ligt prettig in de hand. Made in Germany in perfecte prijs/prestatie verhouding. Het maakt deel uit van de hoogwaardige Kineo messenreeks.
Belangrijkste voordelen:
- Hakmessen uit de serie hoogwaardige Kineo messen
- Voor het snijden van groenten, salades, kruiden, champignons
- Lengte mes 18,5 cm
- Speciaal gehard roestvrij staal
- Gepatenteerde Performance Cut technologie voor langdurige scherpte
- Praktische ergonomische handgreep
- Gemaakt in Duitsland
- Geweldige prijs/prestatieverhouding
Additional parameters
| Category: | Hakmessen |
|---|---|
| Warranty: | 2 years |
| Weight: | 0.5 kg |
| EAN: | 4000530716774 |
| Maat: | 19 cm |
| Mes-lengte: | 19 cm |
| Stuks in een set: | 1 ks |
| Product type: | Japans en Santokumes |
| Collectie: | WMF Kineo |
| Margin: | C |
| K překladu: | CZ AUTO |
| Producent: | WMF |
| Margin-category: | B |
| yesspend: | yesspend_knl, yesspend_kbe, yesspend_kfr |
Be the first who will post an article to this item!
Add a comment