Keukenmes SWISS CLASSIC 8 cm, paars, plastic, Victorinox
Code: VN67605C1100 dagen retournerenProbleemloos, gratis ophalen
Trusted shops: 4,6 / 5 270+ gecheckte reviews
Vandaag verzondenBesteld voor 12.00
50 000+ productreviewsGeschreven door klanten
Product detailed description
Een klein mes dat de meeste mensen onderschatten. Totdat ze het in handen nemen en ontdekken dat het juist voor die kleine dingen waar ze het meest van irriteren, onaangenaam goed werkt.
Belangrijkste voordelen:
- Victorinox SWISS CLASSIC schilmes met een lemmetlengte van 8 cm is een lichtgewicht keukenmes voor het schillen, snijden en nauwkeurig bereiden van kleinere ingrediënten.
- Het rechte lemmet van roestvrij staal met een puntige uiteinde helpt bij het gecontroleerd snijden van fruit, groenten en kleine ingrediënten.
- Het lemmet van 8 cm is praktisch voor taken waarbij u zekerheid in de hand en een precieze, korte snede nodig heeft.
- Bij het schillen van appels, aardappelen of wortelen zult u het compacte formaat waarderen, dat niet onhandig in de hand aanvoelt.
- Het mes is zeer geschikt voor het snijden en in blokjes snijden van kleinere ingrediënten, wanneer u geen groot koksmes wilt pakken.
- Het puntige lemmet helpt bij het uithollen van tomaten, het bijsnijden van kleine delen van groenten of een fijnere bereiding voor het koken.
- Bij het werken met knoflook, uien of kruiden biedt het mes betere controle over kleine bewegingen en een snelle bereiding.
- Het lichte gewicht van 20 g vergemakkelijkt de langere bereiding van ingrediënten, vooral wanneer er veel kleine taken in de keuken tegelijk zijn.
- De paarse ergonomische handgreep van polypropyleen ligt goed in de hand en ondersteunt een comfortabele snijbeweging.
- De opvallende kleur geeft de keuken een helder accent en het mes is gemakkelijk te vinden in de lade, zonder kleine speurtocht.
- Zwitserse productie van Victorinox brengt betrouwbaarheid in de gewone keuken, die u zult waarderen tijdens een snel ontbijt en langer koken.
- Het mes is vaatwasmachinebestendig, dus na het bereiden van ingrediënten hoeft u geen extra kleine taak bij de gootsteen te hebben.
- De gesmede constructie blijft een praktische keuze voor dagelijks huishoudelijk gebruik, waar lichtheid, eenvoud en snelle werkzaamheden de doorslag geven.
Extra informatie:
- handvat materiaal: polypropyleen
- vaatwasmachinebestendig
Additional parameters
| Category: | Officemessen |
|---|---|
| Weight: | 0.1 kg |
| EAN: | 7613329191057 |
| Kleur: | Paars |
| Materiaal: | Roestvrij staal |
| Maat: | 19 cm |
| Mes-lengte: | 8 cm |
| Product informatie: | Vaatwasserbestendig |
| Product type: | Speciale messen |
| Margin: | C |
| K překladu: | CZ AUTO |
| Producent: | Victorinox |
| Margin-category: | B |
Discussion
Be the first who will post an article to this item!