Koekenpan CONCEPT PRO 24 cm, voor inductie, afneembaar handvat, WOLL
Code: WL1524CORelated products
Product detailed description
Belangrijk! Koken met WOLL-servies is als een kunst, die u met de juiste aanpak de mooiste resultaten zal opleveren. Lees daarom de instructies van WOLL voor het juiste gebruik, die u aan het einde van deze beschrijving vindt. ↓↓↓
RVS pannen Concept PRO van het Duitse merk WOLL hebben internationale designprijzen gewonnen voor hun unieke functies. Ze zijn ontworpen voor energiezuinig frituren en koken. Ze kunnen worden gebruikt op alle soorten kookplaten , inclusief inductie, en ook voor bakken in de oven tot 220 °C.
De Concept PRO serie combineert de unieke thermische geleidbaarheid van aluminium met de antiroest eigenschappen van roestvrij staal. De twee metalen worden met behulp van de modernste technologie tot een materiaal met vijf lagen verbonden. Een drielaagse aluminium kern omwikkeld met roestvrijstalen lagen zorgt voor een snelle warmteverdeling, over de gehele body van het kookgerei. Optimaal voor nog meer energiebesparing op de inductiekookplaat. De binnenlaag van roestvrij staal 18/10 is corrosiebestendig en neemt geen smaken of geuren op. Ideaal voor hygiënische normen en eenvoudige reiniging.
Concept PRO pannen zijn bovendien voorzien van praktische afneembare handgrepen. Dankzij het slimme technische ontwerp passen ze gemakkelijk in de gootsteen, vaatwasser of zelfs een kleinere oven na het verwijderen van de handgrepen. Bij opslag besparen ze ruimte. Het gepatenteerde mechanisme van de afneembare warmtegeïsoleerde handgreep zorgt voor een comfortabele hantering. Pannen met afneembare grepen zijn bijzonder geschikt voor gezinnen met kleine kinderen, omdat de grepen niet door de kookplaat of het werkblad steken.
Concept PRO Serie
- Hoogwaardige roestvrijstalen pannen van gelaagd materiaal
- Optimaal voor energiebesparend koken en braden
- Snelle en gelijkmatige warmteverdeling over het hele oppervlak van de pan
- Ontworpen voor alle warmtebronnen, optimaal voor inductie
- Afneembare handgrepen - eenvoudig, praktisch, veilig
- Ruimtebesparend voor opslag, gemakkelijker af te wassen in de gootsteen
- Met het oog op kinderen vermindert het de risico's van uitstekende handgrepen
- Kan worden gebruikt om te bakken in een oven tot 220 °C (zonder afneembare handgreep)
- Gebruiksvoorwerpen zonder voegen, hygiënisch, neemt geen smaken of geuren op
- Vaatwasmachinebestendig om tijd te besparen
Instructies van WOLL voor het juiste gebruik van WOLL-kookgerei
Het WOLL-Profi-Guss kookgerei wordt heel snel heet, dus het is belangrijk om de juiste temperatuur aan te houden tijdens het frituren.
Wanneer u bakt of braadt op vet of olie, verhit WOLL-professioneel gietijzeren kookgerei goed:
- Verwarm de lege WOLL-Profi-Guss kort op de hoogste stand. De hoogwaardige bodem warmt zeer snel en gelijkmatig op.
- Draai op tijd naar de gewenste temperatuur en voeg het vet of de olie en de bakingrediënten toe.
- Doe een test met een kookpot: om te weten of het vet of de olie de juiste temperatuur heeft, houd je het droge handvat van een houten kookpot in het vet. Als er zich kleine belletjes omheen vormen, is het vet heet genoeg. Je moet niet beginnen met roken vanuit het vet, want dan begint het te verbranden.
Maar het WOLL-Profi-Guss kookgerei is ook ideaal voor het bereiden van bijvoorbeeld vetvrije gerechten dankzij het hoogwaardige antiaanbaklaag:
- Bij het bakken van vetvrije gerechten, verwarm uw WOLL-Profi-Guss kookgerei ongeveer 2 1⁄2 minuten op de hoogste stand. Controleer of de pan correct is voorverwarmd: laat met een vochtige vinger een paar druppels water in het kookgerei vallen - als de druppels op de bodem "dansen", heeft de pan de juiste temperatuur, als ze onmiddellijk verdwijnen, is het WOLL-Profi-Guss kookgerei te heet.
- Je kunt de warmte-inbreng nu met ongeveer een derde verminderen.
- Het vlees moet voor het koken op kamertemperatuur zijn.
- Voeg nu het vlees toe aan het WOLL-Profi-Guss kookgerei - het vlees zal in eerste instantie licht aan de bodem blijven plakken.
- Als het een beetje loskomt van de bodem, draai je het om en bak je het vanaf de andere kant.
- Rooster of bak het vlees vervolgens tot het de gewenste gaarheid heeft. Bloederig: het vlees biedt geen weerstand als erop gedrukt wordt; medium rare: lichte weerstand; rare: het vlees buigt nauwelijks als erop gedrukt wordt.
- Laat het vlees na het bakken ongeveer 5 minuten rusten in de oven op 90 °C.
Additional parameters
| Category: | Roestvrijstalen Koekenpannen |
|---|---|
| Warranty: | 2 years |
| Weight: | 2.4 kg |
| EAN: | 4054359000491 |
| Kleur: | Zilver |
| Materiaal: | Roestvrij staal |
| Maat: | 24 cm |
| Stuks in een set: | 1 ks |
| Product informatie: | Geschikt voor de oven, Geschikt voor inductiekookplaat, Vaatwasserbestendig, Odnímatelná rukojeť, Bez PFOA, Neobsahuje PTFE |
| Product type: | Universele pan |
| Collectie: | WOLL Concept PRO |
| Margin: | B |
| K překladu: | CZ AUTO |
| Producent: | WOLL |
| Margin-category: | A |
| Maximale oven °C: | 220 |
| Garantie (jaar): | 2 |
| Merk origine: | Duitsland |
| Gewichtscategorie: | Middengewicht (1,2–2 kg) |
| Materiaal van het handvat: | Plastic handvat |
| Land van productie: | Duitsland |
| Oppervlakte afwerking: | Zonder coating |
| Warmteconductie: | Geleidelijke opwarming (2 - 4 min) |
| Fornuistype: | Alle types |
| Vorm van de pan: | Rond |
Be the first who will post an article to this item!