Universeel mes KINEO 12 cm, WMF
Code: WM1896226032100 dagen retournerenProbleemloos, gratis ophalen
Trusted shops: 4,6 / 5 270+ gecheckte reviews
Vandaag verzondenBesteld voor 12.00
50 000+ productreviewsGeschreven door klanten
Product detailed description
Universeel mes voor het snijden van allerlei soorten voedsel mag in geen enkele keuken ontbreken. Kineo mes met lemmetlengte van 12 cm is gemaakt van speciaal gehard roestvrij staal. Dankzij de gepatenteerde technologie WMF Performance Cut hebben de messen een uitzonderlijk langdurige scherpte. Het heeft een praktische ergonomische handgreep en ligt prettig in de hand bij het snijden, hakken en snijden in blokjes. Made in Germany in perfecte prijs/prestatie verhouding. Het maakt deel uit van de hoogwaardige Kineo messenreeks.
Belangrijkste voordelen:
- Een mes uit het Kineo assortiment van hoogwaardige messen
- Basis universeel mes voor elke keuken
- Lengte mes 12 cm
- Speciaal gehard roestvrij staal
- Gepatenteerde Performance Cut technologie voor langdurige scherpte
- Praktische ergonomische handgreep
- Gemaakt in Duitsland
- Geweldige prijs/prestatieverhouding
Additional parameters
| Category: | Universele messen |
|---|---|
| Warranty: | 2 years |
| Weight: | 0.19 kg |
| EAN: | 4000530716798 |
| Maat: | 12 cm |
| Mes-lengte: | 12 cm |
| Stuks in een set: | 1 ks |
| Product type: | Universeel mes |
| Collectie: | WMF Kineo |
| Margin: | C |
| K překladu: | CZ AUTO |
| Producent: | WMF |
| Margin-category: | B |
| yesspend: | yesspend_kfr |
Be the first who will post an article to this item!
Add a comment