Keukenmes SWISS CLASSIC 8 cm, gekarteld, oranje, plastic, Victorinox
Code: VN67639C1100 dagen retournerenProbleemloos, gratis ophalen
Trusted shops: 4,6 / 5 270+ gecheckte reviews
Vandaag verzondenBesteld voor 12.00
50 000+ productreviewsGeschreven door klanten
Product detailed description
Een klein mes dat de meeste mensen onderschatten. Totdat ze het in handen nemen en ontdekken dat het juist voor die kleine dingen waar ze het meest van irriteren, onaangenaam goed werkt.
Belangrijkste voordelen:
- Zwitsers keukenmes SWISS CLASSIC met een lemmetlengte van 8 cm is een lichtgewicht keukenmes om te snijden, schillen en precisiebereiding van kleinere ingrediënten.
- Het gekartelde lemmet van roestvrij staal snijdt gemakkelijk door zachter fruit, tomaten, avocado's of vijgen zonder onnodig te pletten.
- Het puntige uiteinde van het lemmet helpt bij gedetailleerder werk, zoals uitsnijden, inkerven van schillen of schoonmaken van kleine groenten.
- De lemmetlengte van 8 cm is praktisch voor dagelijkse taken waarbij u een korte, precieze en goed controleerbare snede nodig heeft.
- Het mes kan ook omgaan met de stevigere schil van granaatappels, lychees of passievruchten zonder dat u naar een groter mes hoeft te grijpen.
- Bij het snijden van tomaten zult u het gekartelde lemmet waarderen, dat snel in de schil bijt zonder de pulp onnodig te pletten.
- Het lichte gewicht van 20 g vergemakkelijkt langere bereidingen van ingrediënten, vooral wanneer het aanrecht verandert in een kleine productielijn.
- Het ergonomische handvat van polypropyleen bevordert een comfortabele grip en een veiligere mesgeleiding bij zowel snel als zorgvuldig werk.
- De oranje kleur van het handvat voegt een opvallend detail toe aan de keuken en helpt het mes gemakkelijk te vinden tussen andere keukenhelpers.
- Zwitserse productie Victorinox brengt betrouwbaarheid in het dagelijkse koken, die u zult waarderen bij het ontbijt, de snack en het diner.
- Het mes is vaatwasmachinebestendig, dus na het bereiden van fruit, groenten of kleine ingrediënten hoeft u zich geen zorgen te maken.
- De gesmede constructie is praktisch voor dagelijks thuisgebruik, waarbij een laag gewicht, snelheid en eenvoudige bediening de doorslag geven.
Extra informatie:
- handvat materiaal: polypropyleen
- vaatwasmachinebestendig
Additional parameters
| Category: | Officemessen |
|---|---|
| Weight: | 0.1 kg |
| EAN: | 7613329191170 |
| Kleur: | Oranje |
| Materiaal: | Roestvrij staal |
| Maat: | 19 cm |
| Mes-lengte: | 8 cm |
| Product informatie: | Vaatwasserbestendig |
| Product type: | Speciale messen |
| Margin: | C |
| K překladu: | CZ AUTO |
| Producent: | Victorinox |
| Margin-category: | B |
Discussion
Be the first who will post an article to this item!