Koksmes CLASSIC LINE 20 cm, WMF
Code: WM1874666030Product detailed description
Bij het Classic Line koksmes van 20 cm zijn de rug van het mes en het lemmet licht gebogen en lopen ze taps toe naar de punt, waardoor het koksmes echt veelzijdig is. De Koksmes heeft een breed, stevig mes voor het snijden van vlees, vis en groenten. Het is ook geschikt voor het hakken en wiegen van kruiden, groenten of noten. De punt van het blad blijft stevig op het werkvlak liggen en u beweegt het blad op en neer. Koksmes heeft een bredere kant, die gebruikt kan worden om stukken vis gelijkmatig te fileren.
Classic Line is een moderne messenserie met een klassieke vorm. De messen, gemaakt van speciaal messenstaal, worden met de hand geslepen. Dit zorgt voor langdurige scherpte over de gehele lengte van het mes. De voegloze handgreep is gemaakt van hoogwaardig kunststof en is volledig hygiënisch. De ideale messenserie voor beginnende koks!
Additional parameters
| Category: | Roestvrijstalen Koksmessen |
|---|---|
| Warranty: | 2 years |
| Weight: | 0.23 kg |
| EAN: | 4000530551948 |
| Maat: | 20 cm |
| Mes-lengte: | 20 cm |
| Stuks in een set: | 1 ks |
| Product type: | Keukenmes |
| Collectie: | WMF Classic Line |
| Margin: | C |
| K překladu: | CZ AUTO |
| Producent: | WMF |
| Margin-category: | B |
| yesspend: | yesspend_kfr |
Discussion
Be the first who will post an article to this item!